TÜP BEBEK

İnfertilite “Kısırlık” Nedir?

Kadınların doğurganlık açısından en verimli oldukları yaş 25 yaş civarıdır ve özellikle 35 yaşından itibaren doğurganlıkta belirgin bir azalma gözlenir. Bir çiftin 3 aylık bir dönemde gebeliğe ulaşma şansı ortalama olarak %57,6; 6 aylık sürede %72; 1 yıl sonunda %85; 2 yıl sonunda ise %93’tür. Erkeğe bağlı sebepler %25–40, kadına bağlı sebepler %40–55, her ikisine de bağlı sebepler ise %10–15 oranındadır. Bir başka deyişle infertilite’den çiftlerin her ikisi de aynı derecede sorumludur. Çiftlerin %15’inde herhangi bir sebep bulunamadığı durumlar mevcuttur. Bu durum “açıklanamayan infertilite” olarak adlandırılır.

İnfertilite çiftlerin doğal sorunudur. Amaç, suçlu değil, tedavi ve çözüm aranmasıdır.

SimoMed İle Tüp Bebek

Gün geçtikçe gelişen tüp bebek teknolojisi sayesinde uzun süre bebek sahibi olamayan aileler için, bebek sahibi olmak artık bir mucize değil!

Biz, Tüp Bebek Merkezlerimizde gelişmiş cihazlar eşliğinde detaylı testler ve incelemeler yaparak, ailelerin bebek sahibi olamamasının sebebini/ sebeplerini ortaya koyuyor, gerekli müdahaleleri yaparak sorunun giderilmesine yardımcı oluyoruz. Tıbbın sunduğu tüm olanaklar kullanılarak ailenin bebek sahibi olmasını sağlıyoruz.

Tüp Bebek Merkezlerinde, jinekolog, embriyolog, tıbbi genetik uzmanı, üroloji uzmanları, psikolog, biyolog ve hemşirelerden oluşan uzman ve deneyimli ekiplerle çalışıyor ve dünyadaki seçkin tüp bebek merkezlerinde uygulanan en yeni tedavileri uyguluyor, sevindirici sonuçlar elde ediyoruz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.