PLASTİK CERRAHİ

Plastik ve Estetik Cerrahi

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, doğuştan olan veya sonradan ortaya çıkan sorunları düzelterek, kişinin yaşamını fonksiyonel, estetik ve ruhsal açıdan kolaylaştırarak, kişiyi topluma kazandıran bir cerrahi uzmanlık dalıdır. Estetik cerrahi, plastik cerrahi içinde bir yan daldır.

Estetik cerrahi, vücut imajının daha güzel ve mükemmele ulaştırılmasını sağlamak için yapılan ameliyat ve girişimlerle uğraşır.

Estetik cerrahi, kişinin güzellik algısındaki kırılmalarda ve bu nedenle özgüven kaybında devreye girer. Güzelliğin ve genç görünümün daim olmasını, mümkün olduğunca sürmesini sağlamak estetik cerrahın ellerindedir.

SimoMed İle Plastik Cerrahi

Güzel ve genç görünmek hemen herkesin arzusudur. Ameliyat veya ameliyat dışı tedavi olacağınız estetik cerrahı sadece web sayfasından ve sosyal medyadan belirlemek, çok sağlıklı bir yöntem değildir. Hastanın doktor ile yüz yüze görüşmesi, detaylı bilgi alış verişi sayesinde gerçek bir güven ilişkisi kurulabilir. Tecrübeli ve alanında uzman bir estetik cerrah derdinize deva olabilir.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

    • Yüz Germe
    • Burun Estetiği Ameliyatı