Anlaşmalı Hastaneler

Medical Park

1993’ten günümüze Türkiye’de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler Grubu, 17 ilde 22 hastane ve 1 tıp merkezi hizmet vermektedir. Bugün toplamda 428 bin 500 metrekareyi aşkın kapalı alanda, 166 ameliyathane, 3 bin 506 yatak kapasitesi ve 12.900’ü aşkın çalışanıyla sektörün öncüsü konumundadır.

“Herkes için Sağlık” felsefesiyle hastanecilikte uluslararası standartları, Türkiye genelinde her sosyo-ekonomik statüdeki hasta profiline ulaştıran Medical Park, dünyadaki ileri teknoloji ve tedavi yöntemlerini takip etmenin yanı sıra bilimi destekleyen yeni uygulamalarıyla da dünya sağlık sektörüne örnek olmayı hedeflemektedir. Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Medical Park Hastaneler Grubu, 4’ü Amerika kökenli Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş hastanesiyle kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Çağın Göz

Çağın Göz Hastanesi, Kocaeli’nin ilk özel göz merkezlerinden biri olarak, 1989 yılında Gölcük’de kurulmuş olup, 1999 yılından bu yana İzmit’de faaliyet göstermeye devam etmektedir.

2011 Aralık ayında yeni binasında faaliyet göstermeye başlayan Çağın Göz Hastanesi, yaklaşık 4000 m2 kapalı alana sahip ve 30 araçlık açık/kapalı otoparkı bulunan bir dal hastanesidir. 8 tam zamanlı göz hastalıkları uzmanı, 1 tam zamanlı iç hastalıkları uzmanı olmak üzere toplamda 9 uzman hekimi ile hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır. 26 yatak kapasitesi bulunan Çağın Göz Hastanesi, 1 adet Excimer Lazer ameliyathanesi olmak üzere, toplam 3 adet ameliyathaneye sahiptir.

Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıklarının, tetkik ve tedavileri konusunda Türkiye ve yurtdışından gelen hastalarına kaliteli sağlık hizmeti vermeyi hedeflemekte, kendi alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile tüm göz hastalıklarının tedavilerini ve tüm cerrahi müdahaleleri tam teşekküllü ameliyathanelerinde en gelişmiş teknolojilerle sunmaktadır.